garlic ile ilgili görsel sonucuSoyulmuş Kabuksuz Diş Sarımsak

Sezer Sarımsak olarak, sarımsak ekimine uygun elverişli Kastamonu topraklarında her gün özenle takip edilen Taşköprü sarımsağı büyük bir titizlikle toplanarak ayıplama tesislerinde hijyenik koşullarda ayıklanmaktadır. Tüm illere özel vakumlu ambalajında kg. taşıma koşullarına uygun araçlar ile güvenli bir şekilde gönderilmektedir.

Soyulmuş sarımsak satış ağını tüm illere genişlemiş olan Sezer Sarımsak, büyük yada küçük ölçekli işletmelere yada bireylere toptan soyulmuş sarımsak satışı yapmaktadır. Müşterilerinin arz ve taleplerine karşılık sunan Sezer Sarımsak uygun fiyatlı ürünleri ile hizmet vermektedir.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Güvenilir tazelik

Müşterilerimin güvenini kazanmak, kendilerini mutlu etmek ve son tüketiciye kadar ulaşan güvenilir, taze kabuklu sarımsak ve soyulmuş sarımsak ürünlerimizin toptan ve perakende olarak satışı yapılmaktadır. İşletmeler için en uygun fiyatlı taze sarımsak ürünlerimiz için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Toptan sarımsak satış ürünlerinde, bir çok firma ve kişinin tercihi olan soyulmuş sarımsak hizmeti ile müşterilerimize kaliteyi sunmaktayız. Türkiye'de sarımsak tarımcılığının merkezi olan Kastamonu'da bulunan üretim ve ayıklama tesislerimizden bir çok ile toptan sarımsak satış hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye'de tüm illere özel ambalajlanmış ürünlerimizi güvenli bir taşımacılık ile gönderiyoruz. Müşterileri memnuniyetini, güveni kazanmak ve sürdürebilirlik politikamıza bağlı kalacak şekilde problemsiz taşıma hizmetleri ile ürünlerimizi müşterilerimize transferini gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres  .: Sezer Sarımsak İşleme Tesisi Alatarla Köyü. Taşköprü/Kastamonu
Tel       .: 0(542) 761 35 73
E-mail .:  info@sezersarimsak.com

Toptan ürün için teklif alınız
Talep oluşturmadan önce ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Soyulmuş Sarımsak;

Soyulmuş sarımsak özel olarak Kastamonu Taşköprü'de üretimi gerçekleşen diğer adıyla kabuksuz diş sarımsak ürünlerimizin toptan ve perakende satışını tüm illere yapmaktayız. Taze ve organik olarak satışını yapmış olduğumuz Taşköprü soyulmuş sarımsağı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.