Toptan soyulmuş sarımsak satışı

2000 yılında başlamış olduğumuz gıda sektörünün ilk yıllarında bir çok işletmeye sarımsak satışı ile başlayan hizmetimiz, hazır gıda tüketimin hızla yayılmasından dolayı zamanı değerli olan tüketiciler için hedeflerimizde değişikliğe gitmemize olumlu yönde neden olmuş ve artık kabuklu sarımsak satışının yanı sıra kabuksuz sarımsak satışı ile de hizmet vermeye başlamıştır. Kastamonu ile Taşköprü ilçesinde faaliyet hizmetlerini sürdüren Sezer Sarımsak müşterilerine önem ve kalite sunmaktadır.

Vizyonumuz

Tarladan sofraya gıda güvenliğine ve damak tadına uygun üretim yapmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup, en üstün kaliteyi en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmektir.

Misyonumuz

İnsanların sağlık yönünden güvenli gıdayı alabilmeleri ve daha iyi bir yaşam için SEZER GIDA Güvencesini oluşturmak ve sürekliliği sağlamak. Toplumun beklentilerine duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimsemek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

Üstlenmiş olduğumuz misyon; kararlılıkla hareket edeceğimizi gösterirken, vizyonumuz ise gelecekte şimdiki konumumuzdan daha iyi bir konuma gelmektir.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Kaliteli Ekim

Taş Köprü Sarımsağı olarak da bilinen özel Kastamonu sarımsağı en verimli topralarda titiz bir işçilik ile ekilip lezzetinden taviz vermemesi için çaba gösterilen sarımsaktır. Sezer Sarımsak müşterileri için kaliteli ürünler sunarak süreklilik elde etmektedir. Türkiye'nin bir çok ilini güvenli gönderimi sağlanmaktadır.

Toptan sarımsak satış ürünlerinde, bir çok firma ve kişinin tercihi olan soyulmuş sarımsak hizmeti ile müşterilerimize kaliteyi sunmaktayız. Türkiye'de sarımsak tarımcılığının merkezi olan Kastamonu'da bulunan üretim ve ayıklama tesislerimizden bir çok ile toptan sarımsak satış hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye'de tüm illere özel ambalajlanmış ürünlerimizi güvenli bir taşımacılık ile gönderiyoruz. Müşterileri memnuniyetini, güveni kazanmak ve sürdürebilirlik politikamıza bağlı kalacak şekilde problemsiz taşıma hizmetleri ile ürünlerimizi müşterilerimize transferini gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres  .: Sezer Sarımsak İşleme Tesisi Alatarla Köyü. Taşköprü/Kastamonu
Tel       .: 0(542) 761 35 73
E-mail .:  info@sezersarimsak.com

Toptan ürün için teklif alınız
Talep oluşturmadan önce ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda;

Sezer Sarımsak olarak, üretimini yapmış olduğumuz taze organik sarımsakların, kabuklu veya kabuksuz yani soyulmuş diş sarımsak olarak tüm illere gönderimli satışını yapmaktayız.