garlic ile ilgili görsel sonucuKabuklu Sarımsak

Özel olarak üretimini yapmış olduğumuz kabuklu sarımsak ürünlerimizin toptan ve perakende satışı tarafımızdan yapılmaktadır. Daha çok müşteri potansiyeli hal toptancıları ve büyük market yada işletme zinciri olan müşterilerimin tercih etmiş olduğu kabuklu sarımsak uygun fiyat ve damak tadına uygun kalitesi ile tüm illere satışı yapılmaktadır. 

Soyulmuş sarımsağa oranla daha hızlı bir tempo ile üretimden tüketiciye hızlı ulaştırdığımız kabuklu sarımsak ürünümüz kg. yada tonajlı olarak küçük işletme, kurum, kuruluşlara vb. firmalara toptan satışa uygundur.

Kabuklu sarımsak ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişim kurabilir yada teklif isteyebilirsiniz.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Kabuksuz haliyle

Toptan yada perakende ürün alımlarınızda en uygun fiyatlı soyulmuş sarımsak ürünlerini Sezer Sarımsak'ta temin edebilirsiniz. Kastamonu'da bulunan sarımsak kabuk soyma tesisimizde günlük tonajlara ulaşan soyulmuş sarımsak ürünlerimiz Türkiye de bir çok ile güvenli kargo gönderilmektedir.

Toptan sarımsak satış ürünlerinde, bir çok firma ve kişinin tercihi olan soyulmuş sarımsak hizmeti ile müşterilerimize kaliteyi sunmaktayız. Türkiye'de sarımsak tarımcılığının merkezi olan Kastamonu'da bulunan üretim ve ayıklama tesislerimizden bir çok ile toptan sarımsak satış hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye'de tüm illere özel ambalajlanmış ürünlerimizi güvenli bir taşımacılık ile gönderiyoruz. Müşterileri memnuniyetini, güveni kazanmak ve sürdürebilirlik politikamıza bağlı kalacak şekilde problemsiz taşıma hizmetleri ile ürünlerimizi müşterilerimize transferini gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres  .: Sezer Sarımsak İşleme Tesisi Alatarla Köyü. Taşköprü/Kastamonu
Tel       .: 0(542) 761 35 73
E-mail .:  info@sezersarimsak.com

Toptan ürün için teklif alınız
Talep oluşturmadan önce ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kabuklu Sarımsak;

Özel olarak Kastamonu Taşköprü'de üretimi gerçekleşen kabuklu sarımsak ürünlerimizin toptan ve perakende satışını tüm illere yapmaktayız. Taze ve organik olarak satışını yapmış olduğumuz Taşköprü sarımsağı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.